דף הבית >  מאמרים >  ביקור הגר"ח קניבסקי שליט"א

ביקור הגר"ח קניבסקי שליט"א
 התרגשות רבה אפפה את העיר גבעת שמואל לרגל ביקורו הנדיר של הגאון ר' חיים קניבסקי שליט"א במקווה טהרה אשר שופץ וחודש על ידי ארגון טהרת הבית, ונקרא על שמה של הרבנית בת שבע קניבסקי ע"ה


התרגשות רבה אפפה את תושבי העיר גבעת שמואל לרגל ביקורו הנדיר של הגאון ר' חיים קנייבסקי במקווה גבעת שמואל אשר שופץ וחודש על ידי ארגון טהרת הבית, על פי עצתו של הגאון ר' חיים קנייבסקי שליט"א נקרא המקווה בשם "באר שבע" לעילוי נשמת הרבנית אשת חבר בת שבע קנייבסקי ע"ה.

כבר בשעות הבוקר המוקדמות החלו לנהור לרחבת המקווה ברחוב ניממבור עשרות אנשים אשר ביקשו לקבל את ברכתו של הרב קנייבסקי שליט"א בעת ביקורו הנדיר במקווה.

את פני הגאון הגדול קיבל יו"ר הארגון הרב יחזקאל מוצפי שליט"א , יחד עם הנוכחים במקום ובהם: יו"ר המועצה הדתית של גבעת שמואל מר יעקב רייכר הי"ו אשר סייע בכל מאודו לשיפוץ המקווה, וראש עירית גבעת שמואל מר יוסי ברודני הי"ו.

הגאון ר' חיים קנייבסקי בירך את התורמים לארגון טהרת הבית והוסיף ואמר: "כי בניית מקוואות חשובה יותר מבניית בתי כנסיות ובתי מדרשות" כמו כן בירך הרב את יו"ר הארגון שימשיך ויעשה חייל במצוות הטהרה בעם ישראל.