דף הבית >  מאמרים >  תנופת עשייה בארגון טהרת הבית

תנופת עשייה בארגון טהרת הבית
 תנופת עשייה בארגון טהרת הבית לקראת חג השבועותתנופת בנייה ועשייה בארגון טהרת הבית, בימים שלפני ערב החג אמורים היו להיפתח לא פחות מששה מקוואות חדשים ומפוארים עליהם עמלו אנשי טהרת הבית בחודשים האחרונים. וביניהם המקוואות:

מקווה הגפן בקרית אונו אשר שופץ ברמה גבוהה ביותר ואמור להיפתח לקראת חג מתן תורה הבעל"ט.

המקווה המפואר אשר נבנה על ידי הארגון ביישוב "צור הדסה" ישוב אשר לא היה בו מקווה טהרה מאז הקמתו ועד היום, ולמרות מכשולים רבים עמלו אנשי הארגון לבניית המקווה ברמה גבוהה ובהשקעה מרבית בכל פרט. למעלה ממילון ₪ השקיע ארגון טהרת הבית על מנת להביא לסיום בניית המקווה.

מקווה בישוב גבעת זאב החדשה (שכונת אגן האיילות ) שכונה חרדית חדשה שלא היה בה מקווה טהרה עד היום, למרות מספרן הגדול של המשפחות שאכלסו אותה. ארגון טהרת הבית נטל על עצמו את המשימה ובנה את המקווה ברמה מפוארת וייחודית, בימים אלו ייפתח המקווה לרווחת נשות היישוב.

כך גם הגיע לסיומו המוצלח השיפוץ במקווה בים המלח (בחוף הבינלאומי), מקום בו שוהים אלפי נופשים מידי יום ואין בו אף מקווה אחד לטבילה! ארגון טהרת הבית נטל על עצמו את המשימה ובמהלך בזק להביא לסיום עבודות הבנייה במקווה, עבודות אשר היו תקועות שנים רבות, אנשי ארגון טהרת הבית עמלים על כך שהמקווה בים המלח ייפתח עוד לקראת חג השבועות.